World Tennis Tour Juniors Calendar J30 Michalowek 2023 ITF

Już po raz trzeci na kortach trawiastych klubu Michalowek 2016 odbędzie się międzynarodowy turniej tenisowy ITF J30. Impreza odbędzie się w dniach 20-25 czerwca 2023 roku i przyciągnie uczestników z różnych części świata. Korty trawiaste są idealnym miejscem dla miłośników tenisa, którzy chcą spróbować swoich sił w tej niezwykle wymagającej dyscyplinie. Organizatorzy turnieju zapewniają, że zawodnicy będą mieli do dyspozycji najlepsze warunki do gry oraz profesjonalną obsługę.

W tym roku turniej ITF J30 przyciągnie wiele znanych nazwisk wśród zawodników, którzy chcą wziąć udział w zawodach na kortach trawiastych. Fani tenisa będą mieli okazję zobaczyć na żywo wiele emocjonujących meczów, które zapewnią niezapomniane wrażenia.

Turniej ITF J30 na kortach trawiastych klubu Michalowek 2016 to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników tenisa, które warto zobaczyć na żywo. Zawody gwarantują nie tylko emocjonujące rozgrywki, ale również niepowtarzalny klimat i atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie.

Więcej informacji dostępnych pod adresem https://www.itftennis.com/en/tournament/j30-michalowek/pol/2023/j-j30-pol-01a-2023/fact-sheet/